Tekniset tiedot
Akseli | |
---|---|
Omapaino | |
Jarrut | |
Jousitus | |
Kantavuus | |
Kokonaispaino | |
Laidan korkeus | |
Lavakoko | |
Tyyppi |
1660,00 € Alkuperäinen hinta oli: 1660,00 €.1590,00 €Nykyinen hinta on: 1590,00 €.
Nyt erä Respoa todella kovaan hintaan 1590 euroa.
Hinta sisältää alv 25,5 %, rekisteröinnin ja toimitettuna Muurlassa.
Respo 351L150PLH soveltuu hyvin monenlaiseen käyttöön 350 cm pitkä lava mahdollistaa hyvin mm: moottorikelkkojen kuljetuksen. Lehtijouset, iskunvaimentajat, takalaita toimii ajosiltana, kippi, kipin kaasujousi, laitakorkeus 33 cm, sisäpuoliset sidontalenkit, nokkapyörä. 12mm peltiprofiilein suojattu pohjavaneri, 1350 kg akseli. Perävaunu, jonka kantavien osien kuin myös päällisrakenteen yhdistämiseen käytetään pultteja ja niittejä (HuckLok®) . Peltiosat ovat pinnoitettu Magnelis® korroosion suojakerroksella, mikä on kolme kertaa tehokkaampi kuin tavallinen HDG pinnoitettu pelti. Kärryssä on 13-napainen pistoke
Kärry on valmiiksi rekisteröity. Ostajalla on 7 pv aikaa tehdä liikennevakuutus ja rekisteröidä ostamansa kärry omistukseensa. Lähetämme ostoa seuraavana arkipäivänä varmenteen, jonka avulla rekisteröinti omiin nimiin on mahdollista Traficom.fi palvelussa. Palvelun hinta ostajalle 3€, joka maksetaan verkkomaksun traficom.fi palvelussa.
24/7 automaatti sijaitsee osoitteessa Muurlantie 10, Salo. Etäisyys E18 tietä Espoon Ikeasta n. 45 min Turun Suuntaan. Tai E18 tietä Turun Skanssista n.30 min Helsingin suuntaan.
Rek.tunnus DUK-798
Respo 750M351L150 PLH
Tuote 7173
1 varastossa